Soba Görünümlü Şömine Modelleri

Soba Görünümlü Şömine Modelleri

Eski zamanlardan günümüze kadar gelmeyi başarmış ürünlerin başında şömineler gelmekte, evlerde sağladığı otantik görünüm ile de yıllar geçse de vazgeçilmeyecekler arasında olacaktır. Ancak modernize edilen bu ürünler ısıalanında da verimli seçenekler arasında yer aldığı için, son dönemlerde daha çok ısı kapasitesi ile tercih edilmektedir. İnvicta hazneler ise şöminelerin bu verimi sağlamada en önemli kısımları arasında yer alır. Yeşil alev teknolojisi ile sağladığı verimi çok az enerji harcayarak gerçekleştirmektedir.

Özellikle gaz salınımı alanında zararsız olan bu hazneler yurt dışından ithal edilmekte, şekli ile de dekoratif anlamda mükemmel alanlar oluşturmaktadır. İnvicta hazneler yüzde yüz döküm malzemeden üretilmekte, uzun yıllar kaliteli kullanımlar oluşturmaktadır. Geciktirmeli yanma teknolojisi bu hazneyi tercih edenlerin ortak noktası arasında yer almakta, tuğla haznelerin sorunlarında sıkılanlar için de standartları yüksek bir seçenek olabilecektir. Farklı bir hazne çeşidi olan totem hazneler çok daha geniş mekânlarda istenen dekoratif tasarımı ve verimli sıcaklığı sağlayabilecek seçenekler arasındadır.

55 cm odun kapasitesi bulunan bu seçenekler 20 kw ısı kapasitesine de ulaşabilmektedir. Baca boru ağızları da 20 cm den 57 cm ye kadar çıkabilmektedir. Totem hazneler dış kısımlarında metal yanma kısımlarında tuğladan oluşmaktadır. Farklı şömine modellerine uyumluluk sağlayabilmektedir. Şömineler modeli ne olursa olsun evlerde sağladığı farklı tasarım katkıları ile çok beğenilmektedir. Sobaların ısından vazgeçemeyenler için çok daha modern bir seçim olabilecek şömineler farklı hazne seçenekleri ile de kullanıldıkları alanlara mükemmel uyum sağlayabilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Bursa Ürünleri

Arçelik Bursa Ürünleri

Sigara Keyfinde Iqos Modelleri

Sigara Keyfinde Iqos Modelleri

İzmir Kepenk Firması : Emir Kepenk

İzmir Kepenk Firması : Emir Kepenk

Veri Kurtarma İşlemlerini Herkes Yapabilir mi?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir