Sigara Keyfinde Iqos Modelleri

Sigara Keyfinde Iqos Modelleri

Her geçen gün talep sayısının arttığı elektronik sigara çeşitlerinde Iqos markasının çeşitleri pek çok özelliklere sahip olup sigara keyfini çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

ıqos en yenilikçi teknoloji ürünü olarak dünyanın her yerinde en çok talep edilen ürün olarak bilinmektedir. 350 derecede ısıtılarak yakadan tütünün kullanımı sağlık bakımından da az zararı bulunmasına yardımcı olmaktadır. Böylece yanma işlemi olmadığı için nikotinin çıkmasını engelleyerek daha az katran ve zifir oluşumunu sağlamaktadır.

İqos 3 Duo

Yüksek performansı sayesinde bütün çeşitli sıcaklığa uzun süre dayanıklı olan iqos 3 duo kompakt tasarım ve yüksek performans sağlamaktadır. İki ardışık kullanıma sahip olan cihazın çok hızlı bir şekilde şarj etme özelliği bulunmaktadır. Manyetik kilit ve titreşim uyarıları ile farklı renk seçenekleri bulunan cihaz her türlü darbelere karşı son derece dayanıklı olmaktadır.

İqos İluma

Bıçaksız olması sayesinde cihazın temizliği çok daha kolay olup tütünün yanmadan nikotin içeren buhar üretmesi ile tütünün tadını serbest bırakmaktadır. Cihazın en önemli özelliğinden biri olan ısıtmayı otomatik olarak başlatma işlevine sahip olmaktadır. Ürünün özel tasarımı olan iqos iluma en yeni ısıtılmış tütün ürünü olarak piyasada yer almaktadır. Bu cihaz sadece özel olarak tasarlanmış olan tütün birimi ile kullanılabilir. En önemli özelliklerinde biri de yanmadan nikotin içeren buhar üreten cihaz tütünün tadını serbest bırakmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Bursa Ürünleri

Arçelik Bursa Ürünleri

İzmir Kepenk Firması : Emir Kepenk

İzmir Kepenk Firması : Emir Kepenk

Soba Görünümlü Şömine Modelleri

Soba Görünümlü Şömine Modelleri

Veri Kurtarma İşlemlerini Herkes Yapabilir mi?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir