İngiltere Vizesi Aile Birleşimi Sınavı

İngiltere Vizesi Aile Birleşimi Sınavı

İngiltere’de evlenerek yaşamak istiyorsanız İngiltere Aile Birleşimi Sınavı‘na girerek sertifika sahibi olmanız zorunludur. Bu sınavı kısa sürede kazanmak istiyorsanız firmamızın vize danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzman kadromuz sizleri Aile Birleşimi Sınavı’na hazırlayarak sertifika almanız konusunda destek vermektedir. Çözüm odaklı danışmanlarımız süreci kusursuz ve sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Sizlere hizmet vermek için buradayız.

Ofisimizi ziyaret ederek sınav hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sınav Konuşma ve Dinleme şeklinde 2 ayrı bölümden oluşmaktadır. Bu sınava kısa sürede hazırlanmak için vize danışmanlık firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, başvuru yapıldıktan ortalama 12 haftada çıkmaktadır. Ayrıca daha kısa süre içerisinde de sonuç çıkabilir. Vize başvuru sonucu Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Başvurular konusunda profesyonel destek almanız süreci hızlandırmaktadır. Firmamızın vize başvuru hizmetlerinden yararlanarak sorun yaşamadan kısa süre içerisinde vize sahibi olabilirsiniz.

İngiltere Vizesi İçin Gerekli Belgeler

İngiltere vizesi için gerekli belgeler aşağıda yer almaktadır.

  • Online başvuru formunun çıktısı
  • Uçak bileti ve otel rezervasyonu kanıtı
  • Pasaport
  • Vize ücreti ödemesinin dekontu
  • Randevu bildiriminizin çıktısı
  • Destekleyici belgeler
  • Davet mektubu/ Davetiye (opsiyonel)
  • İş veya Öğrenim durumuna göre bağlı olarak eklemeniz gereken diğer evraklar

İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle İngiltere vize başvurusu yapmak için danışmanlık hizmetlerimizden memnuniyet garantili bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu alanda uzman danışmanlarımız sizlere hizmet imkanı sunuyor. Başvuruların bizzat yapılması gerekmektedir. Online sistem üzerinden formun kopyasını alarak başvuru yapabilirsiniz. Bu süreçte sizden istenilen evrakları eksiksiz sunmanız vize başvurunuzu olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir. Ancak profesyonel bir İngiltere vize danışmanlık hizmeti almanızı özellikle önermekteyiz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Amerika Vize Şartları

Amerika Vize Şartları

Osgb Nedir? Osgb Uzmanı Ne İş Yapar?

Osgb Nedir? Osgb Uzmanı Ne İş Yapar?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir