E Sigara Satış Sitesi

E Sigara Satış Sitesi

Elektronik sigaralar tütün mamullerinin zararlarını en aza indiriyor. iqos ile sizde daha az zararla tütün mamullerini kullanabilirsiniz.

IQOS tütün ısıtma sistemlerinden bir tanesidir. Bu özel teknoloji sayesinde yanma olayı olmadan heets tütün kartuşlarını ısıtabilirsiniz. Isıtılan heets tütün ürünleri nikotin içeriğiyle gerçek sigara deneyimi yaşatıyor. IQOS, yanmayan tütün ürünlerinden bir tanesidir. Geleneksel sigaralara göre çok daha az zarar verir. İçerisinde bulunan nikotin sayesinde sigara içiyormuş gibi hissedeceksiniz. Orijinal İqos sigara modellerini sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. En sevilen sigara modelleri cazip kampanyalarla sizleri bekliyor.

Yeni nesil elektronik sigara sizleri bekliyor. Yüksek içim kalitesine sahip elektronik sigaraların keyfini bu adres üzerinden çıkarabilirsiniz. Sigaranın zararlarından kurtulmak isterseniz bu konuda yardımcı olabiliriz.

Elektronik Sigara Ne Anlama Gelir?

IQOS elektronik sigara Philip Morris tarafından üretildi. Tütünü yakmadan, 350 derecede buharlaştıran yapısıyla öne çıkıyor. Heets adı verilen tütün çubukları ısıtılır ve nikotin ortaya çıkar. iQos elektronik sigara içerisine yerleştirilen Heets ürünleri farklı çeşitleri ve aromaları ile kullanıcıları memnun ediyor. ıqos sigara pille çalışan cihazlardan biridir. iQos dijital tütün buharlaştırıcı Heets adı verilen mini sigara ile içilir. Elektronik sigara ile gerçekten sigara içiyormuş hissine kapılacaksınız. Dünya üzerinde milyonlarca kişi bu ürünleri kullanarak sigaranın zararlı etkilerinden kurtuluyor. Kolay taşınabilir yapısı nedeniyle yüksek içim kalitesiyle tanışmanızı sağlıyor. Gerçek sigara deneyimi sunan iqos iluma sigara modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Metpor Söve ve Mantolama

Metpor Söve ve Mantolama

Uzun Ömürlü Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Uzun Ömürlü Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Dış Cephe Kaplama Nedir?

Dış Cephe Kaplama Nedir?

Kış Lastiği Fiyatları Hangi Aralıkta?

Kış Lastiği Fiyatları Hangi Aralıkta?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir