Amerika Vize Şartları

Amerika Vize Şartları

Amerika vize alımı konusunda bilgi almak istediğinizde firmamızın danışmanlık desteği almanız mümkün olacaktır.

Amerika vize konusunda göçmenlere birçok fırsat sunuyor. Özellikle iş kurmak isteyenler için son derece idealdir. Özellikle son yıllarda birçok Türk dünyanın uzak bölgeleri de dahil olmak üzere, parayla vatandaşlık elde etmeye çalışıyor. Fakat bunu, size işleyen bir geleceğe sahip olmanızı sağlayan sanayileşmiş bir ülkede yapmak mümkün müdür? Belki de Amerika Birleşik Devletleri gibi Covid -19’a rağmen ekonomisinin patlama yaptığı bir ülke ? Cevap, şaşırtıcı bir şekilde evet! Amerikan vatandaşlığı satın almak mümkündür.

E2 Vizesi

ABD, vatandaşlık veya oturma izninin esas olarak aile üyelerini veya “olağanüstü yeteneklere” sahip çalışanları kapatmasına izin veren çok katı göçüyle tanınır. Bu nedenle bir Amerikan pasaportu “satın almanın” ve ikili anlaşmalar yaparak ABD’ye göç etmenin mümkün olması olağandışı görünüyor. Oysa E-2 yatırımcı vizesi ile bu mümkün olabilir.

Bu seçenek çok daha ucuz ama daha karmaşık. E2 vizesi, belirli ülke vatandaşlarının her iki yılda bir yenilenebilir vize başvurusunda bulunmalarına izin verir. Bu vize daimi ikamet veya Yeşil Kart hakkı vermez. Ama süresiz oturum imkanı elde etmek için en ucuz yöntemlerden biridir.

EB-5 Vizesi

En basit ama aynı zamanda en pahalı yöntem EB5 statüsü için başvuruda bulunmaktır. Peki EB 5 vizesi nedir yabancı uyruklu vatandaşların doğrudan “Yeşil Kart” olarak bilinen oturma izni veya para yatırarak daimi ikamet başvurusunda bulunmalarına olanak tanır. Yatırım yapılacak miktar yarım milyon ile bir milyon dolar arasındadır. Bu önemli bir rakam, ancak son zamanlarda miktarların neredeyse yarı yarıya düştüğünü belirtmek gerekir.

Başvuru ve bilgi almak isterseniz firmamızdan danışmanlık desteği alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

İngiltere Vizesi Aile Birleşimi Sınavı

İngiltere Vizesi Aile Birleşimi Sınavı

Osgb Nedir? Osgb Uzmanı Ne İş Yapar?

Osgb Nedir? Osgb Uzmanı Ne İş Yapar?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir